Americký trh čekají automatové turnaje v reálném čase

Stát za nimi bude londýnská společnost GameAccount, která to právě sdělila prostřednictvím svého veřejného tiskového prohlášení. A o co přesně jde tentokrát? Jde o uvedení výherních automatů v rámci její herní sítě GameAccount Network, která zajistí, že hráči běžných automatových zařízení budou moci soutěžit v rámci online turnaje mezi sebou – a jejich společník/soupeř může přitom být kdekoliv jinde na světě!

Americký trh čekají automatové turnaje v reálném čase

Soutěžit v turnajích se prý bude moci jak mezi místy, které technologii GameAccount budou podporovat, tak i mezi všemožnými síťovými operátory vybavenými patřičným softwarem (dost bychom se nicméně divili, kdyby do toho nespadaly i bezdrátové sítě). Prozatím se celá tato akce omezuje toliko na americký trh, ovšem firma naznačila, že má v hledáčku i trh anglický a italský, kde vidí nemalý prostor k potenciálnímu růstu (a tedy i ziskům).

Ani sám velký šéf společnosti GameAccount Network se nezapomněl k tiskovému prohlášení vyjádřit: „Technologie GameAccount Network Slot Tournament Capability byla vyvinuta jako kombinace mnoha moderních (a převážně online) technologií dalších (jakou je třeba HTML5), jedná se o novinku, se kterou ovšem stavíme na našich již existujících rozsáhlých multiplayerových zkušenostech, jenž již máme díky našim starším projektům typu synchronní turnajová hra pokeru nebo gin rummy (již mimochodem obě dávno existující v rámci Company GameSTACK Internet Gaming Systému).“

Jinak GameAccount má jak řadu projektů probíhajících v jeho vlastní režii, tak i mnoho dalších, při nichž spojil síly se značkami jinými, jakými jsou třeba Foxwoods, Parks International nebo Maryland Live.

Leave a Reply