Betsoft Gaming předvedlo 3D online výherní automat pojmenovaný Pinocchio

3D online výherní automaty se stávají mezi jistou skupinou návštěvníků stále populárnějšími, jelikož se trh jen hemží novými přírůstky v branži. Tím posledním honosícím se podobným titulem je i 3D model Pinocchio od společnosti Betsoft Gaming.

Výherní automat Pinocchio se samozřejmě inspiroval ve známém knižním příběhu.

Novinka disponuje pěticí válců a patnácti výherními liniemi. Spustit jej není nejmenší problém – prostě „nahodíte“ svůj oblíbený internetový prohlížeč, zavítáte na stránku a je to. Zahrát si s novinkou můžete hned ve dvojici režimů. Tradičně zdarma jako free-to-play nebo za peníze skutečné.

Výherní automat Pinocchio je velmi osobitým kouskem softwaru

A nyní pár slov k funkcím a výhrám. Scatter Symbolem zde je nejen Gepetto (člověk), ale také Book (kniha) a Wagon (vůz). Tyto Scatter Symboly se ukazují pouze na bubnu prvním, třetím a pátém. Funkce Wild Scroll je pak jednou ze specialitek (ne až tak vzácných popravdě) a spustí se několika cestami: předně, když Gepetto skončí uprostřed bubnu třetího. A také jej spustí, když se na prvním, třetím nebo pátém bubnu objeví symbol knihy. A do třetice, spustí jej i vůz uprostřed třetího válce. Věc se vyplácí celkem trojicí cest podle toho, jak byla původně spuštěna. Řekněme si pro příklad, že ji spustil Gepetto. Tím se z něj stane Wild Scroll Feature, což spustí obratem sérii spinů. Při tom všem se s každým novým spinem tento Wild Scroll symbol posune o jednu pozici doleva, dokud neopustí obrazovku. Celá akce vám samozřejmě poskytuje šanci na další výhru v běžné výplatní linii, ale garantováno to určitě není. Kdyby to byla pro změnu kniha, kdo celý proces spustil, Wild Scroll se bude pohybovat dolů namísto doleva. A jak už jste si asi sami odhadli, u vozu by to mělo fungovat doprava nebo nahoru. Tak tomu ale není. V případě vozu se celý prostřední buben promění na Stacked Wild Reel. Možná to zní trochu nepřehledně, ale není to taková hrůza – jakmile vše uvidíte v akci, ani vám to po pár spinech nepřijde. Mimochodem, autoři se rozhodli výherní funkce a režimy pojmenovat následovně: Primary World: The Workshop, The Secondary World: The Classroom, Another Secondary World: The Stage, Real Boy Mode, Fairy Awesome Respins a Double Up Gamble Feature.

Tabulka odměn ve výherním automatu Pinocchio

Co bývá velmi dobrým nápadem po návštěvě nového stolu (a nejen nutně 3D typu), tak zavítat hned napoprvé i do výplatní sekce s výhrami. A totéž je přirozeně doporučeno i zde.

Za oné situace, že vám tento 3D online výherní automat padl do oka a už se nemůžete dočkat, až mu proženete válce, pak je snadná pomoc. Již se totiž objevil v testovacím provozu u několika online casin v plně licencované formě od letošního března. Oficiální uvedení Pinocchia pak ale proběhne prý až koncem letošního dubna, takže poté vám již nic nebude bránit, zavítat na libovolné online casino provozované společností Betsoft Gaming a vrhnout se do akce.

Leave a Reply