Automat Daytona

Daytona online na online-automaty.comAutomat Daytona dodnes patří ke klasice českého herního průmyslu. Od klasické verze, kde maximální výhra na jedno otočení 300Kč až po populární 750Kč verzi bavila nejednoho hráče v kamenných hernách. Jelikož žijeme ve světě, kde se postupně veškerá odvětví přesouvají na internet, jsem si skoro jstý, že se zanedlouho dočkáme hry Daytona online.

Daytona online – prozatím jen proroctví

Co lze do budoucna očekávat od hry daytona online? Kalsický 3-válcový automat, který bude obsahovat všechny tři hráčovy touhy. Grafiku, pěkné symboly a animace a hlavně hratelnost. U většiny dnešních online automatů je totiž posledně jmenovaná hratelnost obrovsky přehlížena. Koho zajímá střeštěná bonusová hra, ve které hází kuchař pánvemi a Vy ani nevíte, co máte pro výhru dělat. Spoustu hráčů proto stále baví jednoduchý koncept automatu Daytona. Prostě roztáčet válce a čekat na dosaženou výherní kombinaci, nic víc.

Kdy se dočkáme hry Daytona online?

Abych byl upřímný, nikdo neví. Ale nedávno se své online podoby dočkal například mezi hráči podobně oblíbený automat jménem Turbo Gold. A to je jistě první krok k digitalizaci Daytony. Výrobce těchto automatů, firma JPM pravděpodobně začíná přesunovat své staré známé pecky na internet, kde si je bude moci dopřát každý hráč z pohodlí svého domova na obrazovce počítače. Pro příznivce těchto automatů je to jistě potěšující zpráva.

Daytona a další klasické automaty

Mezi staré klasiky herního průmyslu patří vedle automatu Daytona také například automat Phoenix, Maracash, Always Hot nebo Magic games. Ještě než v Ceské Republice zaplavily trh videoloterijní terminály (VLT) bylo těchto automatů všude dostatek. Nyní je již nenajdeme skoro v žádné z heren. Všude samý Synot, Kajot nebo podobné zdigitalizované hry. Pro začátek doporučuji vyzkoušet některé online casino, mezi jejich širokou nabídkou her jistě najdete hry podobné Daytoně. Na našich stránkách je to např. Jackpot 6000 nebo Mega Joker. Pokud Vás tyto automaty neoslovily, není nic lehčího než vyzkoušet automat Turbo gold, který je podobý hře Daytona, můžete hrát i zdarma v online casinu Bet 365. Pro hru v tomto casinu doporučujeme zaregistrovat se (otevře Vám to bránu ke všem dostupným hrám casina) a pro opravdový požitek ze hry vložit peníze. Jak ne to se dozvíte přímo na stránkách Bet365.

ZKUSIT AUTOMAT DAYTONA ONLINE

: posted in 3-válcové, JPM 2 komentáře

2 komentáře to “Automat Daytona”

  1. marekjels 29.7.2012 (16.53)

    jako turbo gold

    Odpovědět

Leave a Reply