Hráč automatu Piggy Riches získal menší progresivní jackpot

Když se jeden vydá na návštěvu do nějakého toho hazardního podniku (ať již v online podobě nebo ve formě tradiční, fyzické), logicky naprosto každý očekává a doufá, že nad zvoleným hracím automatem vyhraje zrovna on částku co nejvyšší. A totéž si asi myslel i jistý třicetiletý hráč, jenž v online světě zavítal na internetový výherní automat Piggy Riches a to v online casinu Royal Panda.

Hráč automatu Piggy Riches získal menší progresivní jackpotOvšem, štěstěna je vrtkavá a výhry nejsou vždy tak velké jak by jeden doufal. Na druhou stranu, i ten nejmenší progresivní pidi-jackpot jsou pořád slušné a nezanedbatelné peníze. A o jednom takovém bude řeč i dnes. Dotyčný muž totiž vsadil celkem 116 USD a získal za to vše pořád poměrně pohlednou výhru o rozměrech 46 682 USD (po přepočtu na naši tvrdou měnu 1 157 471 korun). Jak tedy vidíme, progresivní jackpot je pořád progresivní jackpot, ať už je malý nebo velký jako sám svět…

Ještě před tím, nežli se hráči tak skvěle zadařilo a dotyčný získal onu vysokou částku, již před tím zde ovšem vyhrál ještě dvě další (ještě menší ceny): šlo konkrétně o 4 081 USD (101 187 korun) a 1 282 USD (již „jen“ 31 786 korun). Suma sumárum po sečtení všech jeho výher na online hracím automatu Piggy Riches měl hráč na svém místním online účtu zůstatek ve výši 60 292 USD (téměř 1,5 milionu korun!). Jak tedy vidíme, k někomu se štěstí vydá ve formě větší a najednou, no a k jinému z nás zase po částech a pomalu.

Na online výherním automatu Piggy Riches se vůbec poslední dobou dějí věci. Je to sotva pár chvil, co zde získali progresivní jackpoty i četní jiní hráči: tak třeba Yuri z Nizozemí vyhrál další 24 423 USD jackpot, Ewa ze Švédska ten dosahující k 31 815 USD, Nigel z Anglie si pro změnu polepšil o 44 249 USD atd.

A dodejme si ještě na úplný závěr že onen hlavní výherce, o němž také byla v celém článku řeč, hrál na mobilní verzi casina Royal Panda a tím pádem i na mobilní verzi internetového výherního automatu Piggy Riches.

Leave a Reply