IGT oficiálně uvedlo online výherní automat Firehouse Hounds

Tak jak společnost IGT před několika týdny pomalu začala naznačovat (totiž onen fakt, že brzy uvede nový online hrací automat), dnes již máme tu milou povinnost oficiálně oznámit, že k tomu konečně došlo. Nyní si tedy nejenom připomeneme, čím je skvělý a unikátní, ale také si povíme, kde se mu lze aktuálně nejsnáze věnovat.

IGT oficiálně uvedlo online výherní automat Firehouse Hounds

Internetový výherní automat Firehouse Hounds z dílny IGT se naostro představuje

Kdybychom se měli zmínit o základním zařazení (hned na začátek představení právě zmíněného online výherního automatu), tak se typově jedná o oblíbený a dnes pořád ještě zdaleka nejrozšířenější pětiválec. Počet výplatních linií se nám u něj nicméně ustálil na třicítce. A od jaké minimální sázky si na tomto online výherním stroji zahrajete? Od čtyřiceti pencí za Spin výše. Celé jeho téma sice bude pro neznalého asi vypadat trochu zvláštně, nicméně připomínáme, že je to již velmi oblíbený model v tradičních „zděných“ casinech, takže vlastně jde ze strany IGT jen o jakýsi jeho remake do virtuální podoby.

Téma se dotýká psů, jenž se věnují hašení požárů. O stopovacích psech jistě již každý slyšel, ale o hasicích? Vypadá to, že je dobře, že se společnost IGT rozhodla tento internetový hrací automat uvést, abychom si mohli rozšířit všichni v této věci obzory. Dosti ovšem bylo legrácek na stranu tvůrců, zaměřme se raději nyní již finálně na jeho výherní funkce a specialitky.

Online hrací automat Firehouse Hounds a jeho potenciál pro zábavu a výhry

Vše zde staví na speciální výherní funkci zvané Wild Fire, při níž se otáčivý buben číslo jedna a pět stane Wild Reelem. Tato funkce je mimochodem zdaleka nejvíce důležitá v rámci místních Free Spinů, jelikož obě kola jsou Locked Reel, což značí, že jsou Wild jeden každý Free Spin. A když už jsme tak začali o Free Spinech. S těmi zde začínáte na počtu zrovna šest kousků, jenž se však ale dají vyhnat na prakticky neomezený počet tehdy, když vám bude přát štěstěna a vám opakovaně padnou tři bonusové symboly na trojici prostředních otáčivých kol.

Kam můžu za internetovým výherním automatem Firehouse Hounds vyrazit?

Je to poměrně prosté, již je k mání na více online casinech, ale abychom si přece jen nějaké zástupce zmínili, uveďme si v první řadě BetVictor Slots. A co najdete zrovna zde? Mimo automat dnešní i kvantum online hracích automatů jiných přirozeně – a to od firem NetEnt, Microgaming, Novomatic, IGT, Aristocrat, Play ‘N Go, i NextGen Gaming. Evropští hráči jsou zde vítáni patnácti NetEntími Free Spiny, no a po registraci je tu ještě k mání dalších patnáct Free Spinů (a to opět na některém z místních výherních automatů ze stáje NetEnt – tj. hracích automatech Dead or Alive, Starburst, Piggy Riches, …). A rovněž dostanete až sto a pětasedmdesát GBP v závislosti na tom, jak moc zde budete sázet.

Pakliže se raději rozhodnete vyrazit do online provozoven Mr Green Casina, ani to nebude určitě špatná volba. Lokální nabídka internetových hracích automatů je přinejmenším stejně bohatá jako všude jinde (Net Entertainment, Microgaming, IGT, Play ‘N Go, NextGen Gaming, Aristocrat, …) + k tomu všemu zde na nováčky navíc ještě číhá i stoprocentní Match Bonus uplatnitelný až do výše dvě stovky GBP.

Leave a Reply