iSoftBet rozjíždí nový výherní automat Wisps

Jeden z autorských týmů stojící za vývojem online casinového sofwaru se nechal slyšet, že uvádí na internetový trh hazardu svoji (a na první pohled určitě zajímavě vypadající) další výherně-automatovou novinku. Ta nese jméno Wisps a je to tradiční flashový kousek (stručně řečeno, budete si jej moci zahrát v jakémkoliv běžně dostupném internetovém prohlížeči), jenž by měl být navíc již široce k dispozici k vyzkoušení u všech dobrých poskytovatel hazardních výherních strojů.

iSoftBet rozjíždí nový výherní automat Wisps

Základní detaily o výherním automatu Wisps

Internetový výherní automat Wisps je údajně celý založen na tématice lehce středověké, protože ona jednotlivá světla symbolizují různé mystické formy života, na nějž se právě tehdy ve velkém věřilo. To by se dalo autorům určitě uvěřit též, protože při jakémkoli trefení výherní kombinace poletují po obrazovce ony zvláštní světelné symboly opravdu jako duchové. Ale zpět k výherním kombinacím nebo nyní již výplatním liniím, když už jsme o nich začali, že ano – těch je tu přesně dvě stovky a třiačtyřicet.

Online výherní automat Wisps je celý tvořen obvyklou a tedy silně tradiční pěticí otáčivých válců, u nichž se dá Free Spine bonusová hra spustit tím způsobem, že se vám podaří dostat nejméně tři Scatter symboly k sobě (stačí je díkybohu mít jen kdekoliv v dohledu, nemusí být naštěstí na jediné linii). Tak či onak, když se vám to jednou povede, je vám hracím online automatem Wisps nabídnut výběr mezi bonusovou hrou Bouncing Wilds nebo Spiral Wilds.

Mezi otáčením bubnů je dobré věnovat na internetovém výherním automatu Wisps svoji pozornost i iSoftBet unikátnímu symbolu, který dokáže proměnit symboly jiné na stejné. A jistě není třeba sáhodlouze rozmazávat, že se jeho působením vaše šance na vyplacení výherní kombinace zvýší skutečně radikálně.

Leave a Reply