Mega Moolah Mega Jackpot prolomil hranici 6 milionů GBP

Online výherní automat od společnosti Microgaming zaujal hráče i příznivce online hry tím, že se mu poprvé v historii (3 roky na trhu) vůbec podařilo vyšplhat za atraktivní hranici 6 milionů GBP.

Mega Moolah je pětiválcový, disponuje pětadvaceti liniemi pro vyplácení a poznáte jej zaručeně ihned podle toho, že je celý laděn do zvířecí tématiky. Již od počátku si držel pověst velmi lukrativního stroje a ani teď ji nijak nezklamal.

Logo výherního automatu Mega Moolah si s jiným určitě nespletete

Částka 6 264 202 GBP (překonaná již před týdnem) odpovídá mimochodem přesně 9 264 754 USD nebo také 8 791 796 EURům. Aktuální Mega Jackpot je tak největší ze všech čtyř jackpotů, jaké aktuálně firma na daném výherním automatu nabízí. Tato částka je zde však i aktuálně nejvyšším Mega Jackpotem zde zaznamenaným. Je tedy rekordem, jenž překonal Mega Jackpot minulý ve výši 5 882 594 GBP, který si na svoje konto připsal pan John O. 9. prosince 2012 hrou na Butlers Bingo.

Aktuální Mega Jackpot nalézající se na tomto výherním automatu Microgamingu je asi tak 3x vyšší, nežli kolik v průměru bývá (2 404 725 GBP). Po každém vybrání se zresetuje zpět na výchozí (ale stále sympatickou) hodnotu 1 milion GBP.

A jak si vlastně další Mega Jackpot může kdokoliv z nás připsat? Když hráč náhodně spustí Progressive Jackpot Bonus Round. Jakmile jednou začne, hráč si může zatočit kolem štěstí, no a když je zasaženo speciální bílé políčko, je to takříkajíc doma.

Aktuálně se již čile spekuluje samozřejmě rovněž i o tom, kdy další Mega Moolah Mega Jackpot padne. Naposled se podobná výhra objevila nějakých 19 týdnů dozadu. To si pan I.R. v Golden Tiger Casinu polepšil o 3 841 882 GBP. Mega Jackpot se tím pádem v online casinech Microgamingu objevuje zatím v průměru co 11 týdnů a 6 dní.

Leave a Reply