Město Kolín chystá velkou debatu o hazardu a uvítá zde i vaši účast

Jestliže se čirou náhodou zrovna vyskytujete poblíže českého města Kolín, popřípadě se sem chystáte pracovně, za zábavou nebo protože hazardem doslova žijete a vše okolo vás zajímá, můžete sem co nevidět zavítat na jednu velmi zajímavou a zrovna tématu hazardu se věnující akci.

Město Kolín chystá velkou debatu o hazardu a uvítá zde i vaši účast

Dojde k ní 20. května (samozřejmě letošního roku) a to v 17 hodin odpoledne v salóncích Městského společenského domu v Kolíně.

O čem se zde bude jednat?

Pokud vám není lhostejný osud hazardu v Kolíně a jeho okolí, popřípadě vás tato tématika zajímá z jiného důvodu (a třeba zrovna proto, že se hazard a výherní automaty nějak dotýkají vaší výdělečné činnosti), pak sem určitě vyrazte zjistit, jaká je (a hlavně bude) ve městě situace. Jde o to, že i místní radní zvažují radikální omezení hazardu.

Řešit se zde budou i další zásadní otázky. Tak třeba, zda zakázat hazard ve městě úplně? Nebo jej jen omezit a vyhradit na některá konkrétní místa mimo oči veřejnosti? Anebo snad raději bude úplně nejlepší zachovat aktuální stav?

A kdo vám tu vlastně bude odpovídat na vaše dotazy? Tato veřejná diskuze proběhne za účasti vedení města Kolín, dále zástupců dotčených odborů MěÚ Kolín, Městské policie Kolín a Policie ČR.

Leave a Reply