Neoprávněný provozoval automatů z Loun dopaden

Z trestného činu neoprávněného provozování loterie a podobné sázkové hry obvinil komisař služby kriminální policie a vyšetřování 47letého muže ze Žatce.

Výherní automaty v casinu

Ten se uvedeného skutku dopustil tím, že jako vedoucí pobočky jistého občanského sdružení a osoba provozující určitý bar na Podbořansku, v době nejméně od 1. 10. 2014 do 1. 4. 2015, neoprávněně, v rozporu se zákonem a bez vědomí státního dozoru, provozoval loterii nebo podobnou sázkovou hru.

V provozovně měl umístěných celkem šest hracích přístrojů, přičemž k jejich provozování neměl vydané platné oprávnění od příslušného orgánu. V uvedené provozovně umožnil hrát na automatech členům jistého občanského sdružení a členem se mohla stát kterákoli osoba starší osmnácti let, která byla formálně zaregistrována po předložení dokladu totožnosti a která, jako hráč, sama prováděla vklad finančních prostředků do hracích automatů a v případě výhry jim tato byla obsluhou hotově ihned vyplacena. Obviněný je vyšetřován na svobodě, pokud bude odsouzen hrozí mu až tříletý pobyt za mřížemi.

Leave a Reply