NetEnt se pochlubil s preview trailerem pro chystaný online Dracula slot

Skandinávská společnost NetEnt věnující se vývoji aplikací sloužících ke hře přes internet má v rukávu nachystáno na jaro solidní eso. Jde o potichu připravovaný nový online výherní automat, jehož uvedení bylo potvrzeno přímo firmou na 23. dubna letošního roku.

Tento nový model staví svým stylem i celkovým vyvedením na klasickém stejnojmenném hororovém filmu z roku 1931. Ten vychází z díla a pera (zcela bez přehánění) geniálního autora Brama Stokera. To mimochodem od firmy vyžadovalo vyřídit si práva přímo u tvůrců filmu – společnosti Universal Pictures.

3D online výherní automat Dracula bude sedět rozhodně spíše příznivcům hororů

Ale zpět ke slotu. Dracula má pět sloupců a celých čtyřicet výplatních linií. Najednou zde hráč bude moci vyhrát až 80 tisíc mincí. Rozhodně skvělá je i přislíbená přítomnost Free Spinů, jenž vás nechají 10x zatočit zdarma. Autoři se rozhodli dát hráčům k dispozici i tzv. Stacked Wilds. Připomínáme, že je to Wild (univerzálně zástupný symbol), jenž pokrývá více než jednu sekci na bubnu (většinou se za Stacked Wild považují 3-4 vrstvy nad sebou).

Dle NetEntu je tu i náhodně fungující (a velmi stylová) funkce „Bat“, jenž má rovněž na vaši hru velmi pozitivní dopad. Dracula šklebící se na obrázku vlevo se rozpadne na netopýry, jenž proletí přes buben a promění na něm náhodné symboly na identické. Tímto se opět zvyšuje vaše šance na výhru.

One Response to “NetEnt se pochlubil s preview trailerem pro chystaný online Dracula slot”

Leave a Reply