Playtech uvedl hrací automat Thai Temple Jackpot

A máme tu opět po čase jeden nový výherní automat, jenž se nehonosí pouze hrou běžnou, ale nabízí i progresivní jackpoty. A o kom bude řeč tentokrát? O společnosti Playtech a jejím nejnovějším hazardním dítku – totiž výherním automatu Thai Temple Jackpot, který je aktuálně již k vyzkoušení na (z hráčského hlediska) bezvadně navrženém William Hill Casinu.

Playtech uvedl hrací automat Thai Temple Jackpot

Jedná se dle slov svých autorů o další kousek, jenž byl vyroben ve spolupráci společnosti Playtech s firmou Casino Technology, kterážto se prozatím typicky věnovala casinům tradičním a až teprve nyní si udělala odbočku do oblasti online hazardu.

Co je hrací automat Thai Temple Jackpot zač?

Výherní automat Thai Temple Jackpot se pyšní pěti otáčivými bubny, patnácti výplatními liniemi a jak jste si již nyní jistě v duchu správně odhadli, zahrajete si na něm už od patnácti pencí za jediný Spin. To byl odhad (či spíše regulérní dedukce) velmi správný, takže ještě si doplňme informaci, o sázce maximální. Tou je zde patnáct GBP. A nechybí zde samozřejmě ani četné progresivní jackpoty!

Online hrací automat Thai Temple Jackpot dostal od svých digitálních sudiček (či vlastně spíše autorů) do vínku thajské tradiční téma. Těšit se tím pádem můžete na draky, mystické chrámy v horách, sošky zlatých Buddhů a podobné radovánky. Mimochodem, symbol Golden Temple je tu Wildem a zdvojuje sázky tehdy, když je součástí výherní kombinace. A pozor, když jej na bubny seřadíte pětkrát najednou, odnesete si domů jeden neuvěřitelně vysoký progresivní jackpot. Těch je zde mimochodem podporován vyšší počet – hned čtyři. A platí u nich obvyklá progresivně jackpotová matematika. Čím více si vsadíte do sázky, tím vyšší výhry se vám od nich pak i na oplátku dostane. Tak či onak, nejnižší (zdůrazňujeme ještě jednou tohoto slovo) výhra, jakou si mezi progresivními jackpoty odnesete, odpovídá dvoutisícinásobku vaší prvotní sázky sem.

Nechybí zde však ale ani výherní funkce Free Games. Tu mimochodem spustíte tehdy, jestliže se vám podaří seřadit tři nebo více symbolů Golden Buddhy. Pak dostanete obratem patnáct Free Spinů a k tomu trojitý Multiplier u výhry. A pozor, když už jednou máte u výherního automatu Thai Temple Jackpot Golden Buddhy aktivní, pak to i znamená, že je můžete kdykoliv poté trefit znovu a znovu. Tím nejenomže vždy dostanete dalších patnáct Free Spinů, ale rovněž získáte i vítanou možnost, vybrat jich až sto a pětašedesát najednou + k tomu všemu si ještě polepšit o neuvěřitelný Multiplier ve výši pětisetnásobku původní sázky!

Co se týče našeho vlastního názoru na výherní automat Thai Temple Jackpot, tak se jedná o příjemně variabilní kousek. A jeden z nejlepších, co letos Playtech uvedl. A jestliže se i vy rozhodnete jej přece jen vyzkoušet, pak vám při místní hře zbývá jediná věc. Totiž doufat, že na vás thajští bohové zrovna tohoto osudového dne pohlédnou s radostí ve své duši, abyste si mohli domů odnést aspoň jeden místní progresivní jackpot!

Co na mě čeká na William Hill Casinu?

V první řadě musíme zdůraznit, že se jedná o online poskytovatele hazardu nabízejícího exkluzivně výherní automaty označené nálepkou „Playtech“. Těch je tu dobře již okolo tří stovek a zahrnuje to modely jakými jsou The Avengers, The Incredible Hulk nebo Spider-Man Attack of the Green Goblin. A nesmíme dozajista zapomenout ani na výherní automaty Great Blue, White King, Cat Queen a Sultan’s Gold.

Noví hráči jsou ve vodách William Hill Casina vítáni prostě – stoprocentním First Deposit Bonusem až do výše sto a padesát GBP. A ke cti tohoto casina musíme rozhodně připojit i rychlé vyplácení výher, jenž se tady většinou drží pod dvanáctihodinovou laťkou.

Leave a Reply