Turbo Gold

Turbo gold onlineKdo by neznal automat Turbo Gold, klasický válcový automat známý snad z každé herny. Nyní se z tohoto klasického automatu stává nový, a to Turbo Gold online. Více než klasickému VHP automatu se jeho online verze podobá verzi pro VLT (videoloterijní terminály), kde pracně nespoříte peníze do hlavní hry, nýbrž máte plnou šanci zkusit Turbo Gold online rovnou za sázku, kterou považujete v danou chvíli za ideální.

Turbo gold online

Jde o 3-válcový automat s 5 výherními liniemi, kde symbol žolíka nahrazuje každý jiný na obrazovce. Stejně jako známý automat Turbo Gold, jeho verze online Vám nabízí vzrušení ze hry a známého divokého žolíka s nezaměnitelným chechotáním když doplňuje každý symbol na kterémkoli ze třech válců.

Turbo Gold online vs Turbo Gold v hernách

Narozdíl od toho klasického můžete online automat hrát i pro zábavu, zde pod sekcí hry a pod podsekcí populární si vyberte automat Turbo Gold a užívejte si této hry tak jak jste byli zvyklí z Vaší herny, a to 24 hodin denně 7 dní v týdnu z pohodlí Vašeho křesla.

Další věc, která se od klasického Turbo Gold nemění, je tzv. Turbo risk. Každou výhru, kterou na automatu dosáhnete máte možnost násobit. Klasické násobení jako u většiny ostatních automatů ale nečekejte.

Turbo Gold automat – zvyšování

Při hře Turbo gold online existuje specifické zvyšování, kde není možné přijít o celou vyhranou sázku během jednoho kliku. Jedná se o krokový risk nahoru nebo dolů. Hráč se snaží vystoupat po žebříčku a znásobit svoji výhru násobitelem zobrazeným na žebříčku. Může pokračovat v riskování nahoru a dolů po žebříčku, dokud buď nevybere výhru, neprohraje nebo nedosáhne násobitele 10x, což aktivuje Super Turbo Risk. Při hře Super turbo risk máte šanci násobit dosaženou výhru 20x, nebo spadnout „pouze“ na její pětinásobek. Hlavně v pojetí násobení výher se Turbo Gold v mnohém liší od svých konkurentů. S tímto automatem si člověk opravdu pohraje, násobení výher je neskutečná zábava. Je jen na Vás, spokojíte-li se s pouhým násobkem dosažené výhry, nebo ji poženete výš a výš až na kýžené super turbo.

Turbo Gold zdarma

Pokus se Vám automat zamlouval v klasických hernách, neváhejte a zkuste jeho nový kabát na internetu zdarma.

Turbo Gold o skutečné peníze

Pro hraní v online casinu je důležitá jednoduchá registrace, kde se Vám po zadání několika údajů otevřou dveře nerušené zábavy, kterou nabízejí dnešní online casina.

Tento automat nabízí casino Bet365Zkusit Turbo gold online zdarma

Zkusit automat Turbo gold online

: posted in 3-válcové, JPM 8 komentářů

8 komentářů to “Turbo Gold”

 1. ALEXINKO 10.5.2012 (8.09)

  MAM RAD ATUOMATY

  Odpovědět
 2. surmajova 13.7.2012 (13.42)

  rada bych to skusila

  Odpovědět
 3. bazylisek197 6.11.2012 (1.23)

  ahoj zdar

  Odpovědět
 4. ahoj

  Odpovědět
 5. Dominik 25.11.2012 (12.03)

  lepší…hru neznám????

  Odpovědět
 6. Martin 6.6.2013 (19.59)

  Neví někdo jak funguje to násobení mám se soustředit na velikáni tlačítka nebo cisla na stupnici nebo je to jen náhoda buď se třetím nebo ne nenajde se nejaký automat s klasickém riskovaní jako měla například daytona??

  Odpovědět
 7. super

  Odpovědět
 8. dobre

  Odpovědět

Leave a Reply