Vyhrajte výlet do Mexika s BetVictor Spiñata Grande Giveaway

Arriba! Arriba! Provozovatel online hazardní zábavy BetVictor oslavuje spuštění svého nového online výherního automatu Spiñata Grande velmi příjemným způsobem – možností vyhrát VIP zájezd do Mexika pro dva.

Zajímavý balíček obsahuje celkem sedmidenní pobyt v Cancunu (jedno z nejlepších míst v Centrální Americe pro příznivce nikdy nekončících party). Dále tu máme ubytování ve čtyřhvězdičkovém plážovém bungalowu, zpáteční letenky ze všech hlavních letišť Evropy a kdo by měl zájem, nikdo mu nebrání ani v tom, poznávat místní památky, kulturu a obecně prostředí. Lze si tu kupříkladu zaběhnout i na mayský kurz vaření, projet se na koni nebo vykonávat jinou z podobně laděných relaxačních aktivit.

Vnucuje se jistě otázka, jak se jeden na podobnou akci dostane? Jak už jistě tušíte, nejdříve tuto cenu budete muset vyhrát, což zahrnuje návštěvu u sázkové kanceláře/online casina BetVictor a řádné „prohnání“ tohoto nového typu online výherního automatu. A odkdy akce vlastně platí? Od dnešního dne až do 29. března (tj. nejbližší neděle). Do výherního losování o návštěvu Cancunu se dostanete jedině tehdy, když protočíte aspoň 20 spinů na Spiñata Grande (a ano, za každou další dvacítku se vaše šance o to více prohlubuje, ale i tak je to omezeno padesáti kousky denně).

Výlet do Mexika nabízený casinem BetVictor je blízko, budete si ale o něj muset nejprve zahrát v místním novém online výherním automatu Spiñata Grande.

Počítají se prý i mobilní typy her – klidně tím pádem můžete hrát z tabletu nebo chytrého telefonu, jen se musíte ujistit, že se buben aspoň dvacetkrát zatočil. K losování samotnému dojde přesně 1. dubna 2015. Výherce si pak může cenu vybrat v jakékoliv datum uzná za vhodné, jen na něj nesmí připadat žádné zvláštní svátky, Vánoce apod.

Za tímto výherním automatem nestojí nikdo jiný, nežli firma NetEnt a její poslední dítko disponuje pěti otáčivými bubny, čtyřmi liniemi na výšku a čtyřiceti výplatními liniemi. Grafika je vyvedna do mexického mariachi, nalezneme tu však i Colossal symboly, Mini-Slot funkci a Colossal Wild v rámci Free Spinů. Jde o tom, že každý symbol má i svoji Colossal verzi, jenž je dvakrát či třikrát větší, nežli typ standardní. A čím větší symbol, tím větší logicky i výhra. U Free Spinů se Colossal Wild projevuje jako blok 3 x 3 symbolů a objevit se může pouze přesně uprostřed.

Určitě pozorným okem sledujte i funkci Mini Slot, kdy se část Colossal Bonusů po dalším spinu promění na tři, šest nebo devět Mini-Slot symbolů. Free Spiny a Coin Bonusy variují od dvaceti za bronzovou minci, přes čtyřicet za stříbrnou až po osmdesát za zlatou. Free Spiny se dále násobí tehdy, když se objeví tři a více Free Spin symbolů na bubnu. To nejlepší ve standardní hře je pětice býků, jenž vyplácí tři stovky mincí.

Online výherní automat Spiñata Grande je graficky extrémně povedený a vypadá líbivě. Typický uhlazený dojem z něj rozhodně nekazí ani nefalšovaný mexický mariachi soundtrack. A co je nejdůležitější – nabízí pro lovce jackpotů a zábavy dost a dost věcí na výběr. Když ale navíc přihodili autoři i výše zmíněný výlet, myslíme, že není co řešit!

Jestliže jste u společnosti BetVictor poprvé, můžete využít i exkluzivního upisovacího bonusu. Ten zahrnuje patnáct Free Spinů na pětadvaceti NetEnt online výherních automatech a dále i Welcome Bonus 175 GBP. Co se týče firmou používaných modelů, tak sází na osvědčenou kvalitu: NetEnt, IGT, Microgaming, Play ‘N Go a Novomatic.

Leave a Reply