Žena z Brna prohrála na automatech 6,5 milionu korun

Internetovými vodami v těchto dnech hýbe jedna další nepřehlédnutelná tučná kauza z domácí kuchyně, jenž bude dozajista a bezpochyby onou příslovečnou vodou na mlýn všem ortodoxním odpůrcům výherních automatů a hazardu obecně. Jde o osobu, jíž se podařilo prohrát celých 6,5 milionu korun a k tomu navíc to ještě celé korunovat nejedním podvodem.

Výherní automaty v herně

I když je pro většinu z nás hazard jen jistá forma občasné zábavy a relaxu (a až někde daleko na posledním místě i potenciální zdroj obživy), jsou tu ale i lidé, kteří mu naopak ve svém konání podřídí všechno. A tím myslíme skutečně a naprosto všechno představitelné ve svém životě. Totéž totiž udělala i nezaměstnaná Ivana L. z Brna, která dotáhla svojí závislost na hazardu skutečně do extrému.

Aby se už zase mohla věnovat své hráčské vášni, byla při shánění peněz a jejich vypůjčování (za jí věřitelům přirozeně přislíbený, ale nikdy nesplněný tučný podíl) velmi vynalézavá. Jednomu kupříkladu tvrdila, že jsou tyto prostředky pro ni nutné na nákup květin v Holandsku, dalšímu zase sdělila záměr pořídit si diamanty v Africe, přičemž jí nebylo nikterak zatěžko okrádat ani občany nejmenší a nejméně se schopné bránit, tedy děti a to kvůli zálohám na letní tábory.

Podobné chování se dlouhodobě přirozeně nemohlo utajit a také se samozřejmě ani neutajilo. Nakonec vše skončilo tak, že ji brněnský soud poslal za mříže na celých 5,5 roku (asi usoudil, že poslat ji na 6,5 roku by bylo již příliš symbolické…) a k tomu samozřejmě vše bude muset poškozeným vrátit.

Leave a Reply