bet365 Games rozdává 250 000 GBP v rámci akce Megatastic Giveaway

Online casino bet365 Games se nám opět snaží dokázat, jak moc jí záleží na pověsti nejštědřejšího provozovatele online casin. Pokud ale i vy chcete, aby i vás bonus zasáhl, budete muset stát na jistém konkrétním místě.

Jmenovitě jde o to, že šanci máte jedině tehdy, když budete mezi dneškem a 29. březnem hrát na výherních automatech IGT Siberian Storm MegaJackpots nebo Cleopatra MegaJackpots. Když se přihlásíte, vsaďte 10 GBP a obdržíte na oplátku pětici lístků platných ve speciálním tahu cen. A to není vše, každý další los dostanete poté, co prosázíte na těchto online výherních automatech dalších 10 GBP. Tažení výher proběhne 31. března.

50 držitelů lístků se může těšit na hlavní cenu v podobě pěkné tisícovky GBP. Dalších 85 pak na 50 GBP. Ale tím ještě ani zdaleka nekončíme: 90 dostane 250 GBP, 275 pak 100 GBP, 1000 jen 50 GBP no a nakonec, 1500 lidí se může těšit na 25 GBP a 2000 na 10 GBP. Firma se zavázala vyplatit všech 5 tisíc výher.

Takže, ceny máme probrané a můžeme zaměřit pozornost na oba výherní automaty. Cleopatra MegaJackpots je laděn v egyptském duchu a dává hráči šanci se za relativně malou částku stát majitelem sumy, nad kterou by zezelenal závistí i sám faraón. Na tomto stylovém výletě po řece Nil na vás čeká pět válců, dvacítka výplatních linek a Kleopatra sama fungující jako Wild Symbol. Když na ni narazíte, pomůže vám nahradit všechny další tak, aby pomohla při tvorbě výherní kombinace (neplatí pro Scatter). Kleopatra má rovněž vlastní Bonus Feature – když se objeví aspoň 3x, pak se můžete těšit na 15 Free Spinů a 3x násobič výhry k tomu.

Akce bet365 MegaJackpots se týká jak online výherního automatu Cleopatra MegaJackpots, tak i toho pojmenovaného Siberian Storm MegaJackpots

Aktuální MegaJackpot se pohybuje za hranicí 1,1 milionů GBP a jak je jeho dobrým zvykem, pořád ještě roste. Výplata je spuštěna po zásahu všech pěti symbolů najednou (platí pro maximální sázku jen).

Tak to bychom měli probraný Egypt a co si budeme povídat, když přijde na lokace na naší Zemi, člověk si jen těžko může představit vzdálenější místo od Egypta, nežli sibiřskou tajgu. Komu je ale zimní les milejší nežli horké pouštní písky Egypta, klidně si může zahrát spíše na online výherním automatu Siberian Storm MegaJackpots situovaném do Ruska.

Svým zeměpisným zasazením je sice Siberian Storm MegaJackpots ledový, ale svými cenami a výplatami určitě nikoliv! Stačí, aby se vám poštěstilo seřadit pětici MegaJackpot Scatter symbolů kdekoliv na bubnech a to při hře běžné či v rámci Free Spinů. Kdo chce MegaJackpot, ten si ale bude muset zahrát na plnou sázku a trefit symboly pro výplatu progresivního jackpotu na středním poli zrovna pětkrát. MegaJackpot je zde samozřejmě stejný jako u Kleopatry nahoře. Tím ale zajímavosti na tomto online výherním automatu ještě nekončí – je tu i funkce IGT Multiway Xtra jenž točí válci oběma směry, také Free Spiny a pohledná grafika tomu všemu jistě nasazuje korunu.

Mimochodem, noví hráči mohou Kleopatře a Siberian Stormu přijít na chuť se 100 % vstupním bonusem a to až do částky 100 GBP. A když už ne zrovna jim, pak jistě jiným online výherním automatům, jaké bet365 Games nabízí – jde o více jak 400 zařízení od IGT, Microgamingu, Playtechu, WMS a dalších es ve svém oboru.

Leave a Reply