Fungují skutečně výherní systémy nabízené na webu?

Je naprosto jedno, o jaké věci se tu bavíme: online či offline výherní automaty, ruleta, BJ, Craps, Poker, … Jestliže jistá lidská činnost operuje nějak s náhodou, můžete se vsadit sami se sebou, že se časem objeví osoba toho využívající. Bude to někdo, kdo vám bude tvrdit, že zná zaručenou metodu, jak ošálit (a nikoliv nutně jen virtuální) casino.

Asi jste si toho již všimli někdy i sami – stačí si projít pár blogů věnovaných online hazardu a rázem na věc narazíte. Půjde o nejméně dvě-tři nabídky poskytující jediný zaručený pravý a nefalšovaný systém na výhru. A co čert nechtěl, milerádi vám ho za drobné kapesné přenechají. No není to náhoda?

Zvrátit poměr výhod ve svůj prospěch, to je věc, o níž usilují hráči hazardu po celé generace a moderní online doba není jiná. Provést se to dá mnoha cestami, nicméně ne vždy a všude zaměnitelnými. Tak třeba metodu spočívající v počítání karet u BJ si jen velmi těžko zkusíte i u výherního automatu, protože jde o uzavřený a neovlivnitelný systém.

Čas podívat se realitě do očí

V tento okamžik si sice průměrný hráč řekne, že to určitě zase je nějaká pitomost. Lidská psychologie je ale spolehlivá a předvídatelná – nebýt naší přirozené bádavosti ještě stále lezeme po stromech. Pochybnosti proto hlodají stále, což je i důvod, proč mají podobní lidé až moc zákazníků. Zda do podobného „systému“ investovat či nikoliv, to si samozřejmě musí rozhodnout každý z nás sám. Ještě před tím, nežli i vy sami věc objednáte, se ale sebe sama zeptejte na zásadní věc. Když je dotyčný takový génius, co má systém na výhru, proč potřebuje pětistovku vaši? Je to něco jako odolat spamu s modelkami, které se do vás zamilovaly a potřebují peníze na cestu.

Materiálů jak zaručeně vyhrát ve výherních automatech je na internetu opravdu hodně

Celé to ani nemá logiku: i když žádný systém neexistuje a nikdy existovat nebude. Proč by se někdo vzdával této konkurenční výhody, kterou získal? Představa, že nějaký moderní matematický Jánošík sedí nad výherními automaty jen proto, aby mohl nalézt systém, a pak vám jej skoro zadarmo předat, je směšná. Navíc nám není známo, že by se zrovna mezi online ctiteli výherních automatů vyskytoval nadprůměrný objem altruistů.

Buďte si ale vědomi toho, že v těchto „dílech“ se nenachází nic, nežli pár sázecích typů v duchu „Jak se z vložené sumy bavit co nejdéle“. Zbylá „matematika“ a statistické počty v těchto knihách jsou na úrovni, kterou vám zadarmo předvede první průměrný student základní školy. Ať máte zkrátka systém jaký chcete. A ať s ním utratíte peníze jakoukoliv cestou, můžete dát svůj krk na to, že na závěr všechny do jednoho podléhají stejné šanci. Jinými slovy, v podstatě se lze jen rozhodnout, jak rychle a jakým způsobem hrát (vyhrát, prohrát, „být na svých“), to je vše. A to je stejně věc, kterou si každý hráč rozhodne sám, takže nákup jakéhosi pofidérního díla není na místě ani z tohoto důvodu.

Zázraky se v matematice určitě nedějí

Ale proč se omezovat že ano. Jeden by možná tipoval, že mají příznivci výherních automatů situaci snadnější. Přece jen, nehrají proti člověku, ale proti stroji, čehož by se mohlo leckdy využít. Dobře fungující výherní automaty bez hardwarových a softwarových chyb jsou vždy hrou předem nastavené šance, která je stále stejná, ať volíte cestu jakou chcete. Žádná míra magických rad nebo strategie nezmění náhodnost konkrétního spinu (o odhadu dalšího nemluvě). Shrnuto a podtrženo, věci ovlivníte jen na své straně, nikoliv na straně hry.

Poslouchejte svůj rozum a instinkt. Pokud něco zní příliš dobře na to, než aby to byla pravda, pak to tak pravděpodobně i je. Ačkoliv rozum hovoří proti a člověk si to může stokrát zdůraznit, pořád se hlásí o slovo naše lenost. Přijít snadno k penězům to je ideál moderní společnosti o který se evidentně snaží i prodávající osoba a nezřídka v tom i uspěje.

Když se někdo mimochodem bude ohánět tím, že s nějakým systémem zaručeně vyhrává, na 100 % to bude nárazová krátkodobá událost. Pokud někdo vyhraje, je to z důvodu toliko štěstí na konkrétním stroji/v aplikaci a nikoliv díky jakékoliv tzv. „výherní strategii“.

S jakýmikoliv „zaručenými“ systémy na výherní automaty tedy buďte opatrní a nejdříve je zkoušejte nanečisto/offline. Když si ale přímo vy sami časem vytvoříte určitý sázecí vzor, který vám přináší nejvíce zábavy, je to ideální situace. Tehdy se totiž na výherní automaty díváte jako na zdroj zábavy (jenž koneckonců něco stojí jako všechno) a nikoliv zdroj obživy. Krátkodobě vám situace může neuvěřitelně přát, ale dlouhodobý kurz je u nich nastaven proti vám.

Peníze na systém z internetu raději prosázejte za svůj, pobavíte se více a ještě na sebe můžete být hrdí, že jste odolali zbytečnému drahému čtení. Navíc, naprosto identické informace co v kurzu, se stejně dozvíte zadarmo i u nás, takže co více si vlastně ještě přát… ?

Leave a Reply