Sklouzněte se na ledovém výherním automatu Ice Run s 50 GBP bonusem v Coral Casinu

Evropa i zbytek severní polokoule se nám konečně po dlouhé zimě konečně trochu „rozjařila“ a již tu máme klan ctitelů chladnějšího počasí, který se domáhá opětovné vlády paní Zimy. Co se týče počasí a ročních dob, tak s tím se asi určitě (naštěstí) nikomu nepodaří nic provést, ale je tu přece jen jeden vychytralý způsob, jak si užít zimních radovánek díky Coral Casinu a výhernímu automatu Ice Run i uprostřed jara…

Logo akce sklouzněte se na ledovém výherním automatu Ice Run s 50 GBP bonusem v Coral Casinu

Celá akce a soutěž v jednom se týká výherního automatu Ice Run, kterému můžete prohnat válce na Coral Casinu. A kdo bude mít štěstí, ten si na svůj virtuální účet zde připíše díky Bobsleigh Bonusu celých padesát GBP.

Abyste i vy měli šanci vyhrát, je pro to ale samozřejmě potřeba něco nejprve udělat. Prostě si vsaďte mezi dneškem a 26. dubnem na online automatu Ice Run a to je vše. Jde tu totiž o to, že cenu vyhraje ten hráč, který zde prostě prosází nejvíce peněz. A pozor, netýká se to pouze výherce jediného, jak bývá v podobných situacích často k vidění, ale celé dvacítky nejlepších, přičemž si samozřejmě každý z nich přilepší právě o řečenou padesátku GBP.

A ani tím naštěstí ještě nekončíme – osoby na místě dvacátém až dvoustém shrábnou o něco méně lákavou dvacítku GBP, ale pořád to jsou peníze že ano… Osoby na pozicích 201. až 500. získávají desítku GBP, a místa 501. až 1000. svému majiteli přinesou symbolickou pětici GBP. Jak sami vidíte, cen je zde tolik, že minout kompletně všechny i vás, to by byl vyslovený trapas. Mimochodem, bonusy budou připsány všem výhercům akce v pondělí 27. dubna a to do páté hodiny odpolední + je s nimi spojeno i pravidlo/nárok na minimálně pětinásobné prosázení před vybráním.

Co umí online výherní automat Ice Run?

Kdybychom se měli bavit na téma výherní automat Ice Run, tak to je dnes (asi nejvíce populární) pětiválcový model z dílen Playtechu a kromě pětadvaceti výplatních linií na něm najdeme veškerou dnes tak obvyklou bohatou herní výbavu: Wildy, Free Spiny, Expandující Wildy, Cash Bonusy i Multipliery.

Hlavní ze zde dostupných výherních funkcí, na které určitě vždy pamatujte, je ta s názvem Ice Run Bonus spouštěná tehdy, když se symbol Bonusu objeví během normální hry zároveň na válcích jedna a pět.

Pokud vám bude během hry nabídnuto, abyste si vybrali některého sněhuláka ze všech zde se nalézajících, vůbec se toho nebojte a proveďte to obratem, protože zde následující odměna za tuto akci bude jednoznačně sladká. Poté, co si tedy nějakého vyberte, dotyčný ledový muž by se měl sklouznout z kopce a odhalit vám přitom cenu. A nesmíme dozajista zapomenout ani na funkci Snowball, jenž je spouštěná náhodně a v jejímž rámci se trojice sněhových koulí vždy vydá směrem ke sněhulákům a zlikviduje jejich zbytek. To má pochopitelně jeden nesmírně pozitivní dopad na vaše konto a to dokonce takový, že zde nevyhrajete jenom všechny ceny tady zbývající, ale i tři právě zasažené.

Co se týče druhé části Ice Run Bonusu, tak zde se bude opět vybírat. Zkrátka si zvolte jedno ze tří iglú a za to vám pak výherní automat Ice Run „na revanš“ přidělí nějaký Multiplier. Veškeré ceny z první části pak budou logicky vynásobeny právě tímto Multiplierem z iglú. Jak vidno, stačí trefit správné a rázem ceny nakynou velmi pěkně.

Automatu nechybí ani Free Spiny, které nabízejí až deset Free Spinů najednou a k tomu trojnásobný Multiplier. Ty spustíte mimochodem trojicí seřazených symbolů Ice Run Iglú. Komu by to ale snad ještě pořád bylo málo, může se těšit ještě na výherní funkci Ice Breaker poskytující Free Spiny a Expandující Wildy.

A jaké bonusy jsou u Coral Casina?

Za oné situace, že ještě pořád nemáte u online provozovatele hazardu známého jako Coral Casino založený účet, možná právě dnešní nabídka jeho registračních bonusů vás naplno přesvědčí o tom, že by to byl pro budoucno velmi dobrý nápad.

Na uvítanou zde máte (a třeba právě na výherním automatu Ice Run) pětisetprocentní Welcome Bonus. Rovněž stačí vložit aspoň deset GBP a dostanete padesátku GBP na vlastní hru.

Leave a Reply