Sto a padesát Free Spinů k získání nadále na BetVictor Slots

Hazardní poskytovatel nesčetných kvalitních online výherních automatů BetVictor Slots se nechal slyšet, že právě rozjíždí další lákavě vyhlížející akci zvanou „Free Spins Celebration“, v jejímž rámci si jeden může polepšit o pěkných pár roztočení zdarma. A to každý další čtvrtek!

Sto a padesát Free Spinů k získání nadále na BetVictor Slots

Jak bude soutěž Free Spins Celebration u BetVictor Slots probíhat?

Je to poměrně prosté, zkrátka si na BetVictor Slots v každý každičký další čtvrtek vsadíte na jejich nových výherních automatech a můžete získat až sto a padesát Free Spinů. Stačí, abyste vložili deset GBP až devětačtyřicet GBP a pak vsadili minimálně padesát GBP na jakémkoliv z místních nových internetových hracích automatů. A rázem máte nárok na pětasedmdesát Free Spinů (pětadvacet Free Spinů dostanete v pátek, dalších pětadvacet Free Spinů v sobotu a posledních pětadvacet Free Spinů se objeví na vašem online účtě o neděli).

Jestliže se ovšem rozhodnete nevložit tuto částku ale raději padesát (nebo více GBP) a prosázíte zrovna je na jejich nových hracích online automatech, pak se můžete těšit na celých sto a padesát Free Spinů: jedna padesátka Free Spinů k vám vyrazí v pátek, druhá v sobotu, no a poslední v neděli.

A jak se vlastně mohu do soutěže Free Spins Celebration na BetVictor Slots přihlásit?

Účast není automatická, takže kdo má zájem se jí aktivně zúčastnit, musí pro to přece jen něco málo vykonat.

Předně, zajděte si do sekce promocí a zadejte tam bonusový kód „FREESPINS“. A je to, bude vám umožněno pokračovat v celém procesu. Mimochodem, ony tajemné místní nové online výherní automaty jsou Ragnorak, Chain Mail, Party Island a Baccarat.

Jakmile vykonáte vše, co jsme si právě rozebrali, získáte obratem nárok na tyto Free Spiny, jenž si budete moci vybrat na hráči tak milovaném online hracím automatu Starburst od NetEntu. A jelikož je internetový výherní automat Starburst dostupný jak na běžném PC/noteboou, tak i pro hráče s tablety a chytrými mobilními telefony, budete si moci své Free Spiny odehrát, jakou formou jen budete chtít.

Jaké jsou u soutěže Free Spins Celebration na ony Free Spiny další nároky?

Dobrá otázka. Ať vás dlouhou nenapínáme, před tím, nežli si cokoliv budete moci vybrat (ať již výhru nebo samotné konto), budete tady vše nejdříve muset minimálně třicetkrát „protočit“.

Má vůbec cenu se na BetVictor Slots nastálo přihlásit?

Odpovědět na tuto zapeklitou otázku si budete muset sami, ovšem určitě to bude z vaší strany velmi dobrá volba. V první řadě, mají zde totiž již více jak celé tři stovky internetových výherních automatů od těch největších es v casinové branži – Microgaming, IGT, NetEnt, Novomatic, Play ‘N Go, …

Dalším výborným faktem je, že zde noví hráči získávají patnáct Free Spinů typu No Deposit. A ty si pak smíte užít a roztočit je na libovolném z místních výherních automatů ze stáje NetEntu (jako třeba na modelech Blood Suckers, Dead or Alive, Piggy Riches a Flowers). A to ještě pořád není vše! Asi tím nejzajímavějším místním typem bonusu je zde až sto a pětasedmdesát GBP odměny pro vás v závislosti na tom, jak moc zde bude sázet + kolik prosázíte celkem.

Leave a Reply