Výherní automat MGM Lion’s Share v Las Vegas s rekordně vysokým jackpotem 2,3 milionu USD stále nezdolán

Tak jako k tomu dochází u běžných lidí, i mezi výherními automaty najdeme řadu neobvyklých osobností, jejichž osud stojí za bližší prozkoumání. A tím dnešním unikátem nebude nikdo menší, nežli výherní automat, na němž se již dobrých 20 let hromadí jackpot.

Las Vegas Casino MGM Grand

Když na zmíněný výherní automat náhodou narazíte nebo jej uvidíte poprvé, ani vám nedojde, co to vlastně máte před sebou za neobvyklost, jelikož zdání u něj klame naprosto dokonale – jde totiž o jednoznačně zastaralý typ (cca z let 90.) a to i na poměry běžné v ne-internetových hernách. Je tedy více než zřejmé, že davy láká podobná věc něčím zcela jiným, nežli jen svým velmi běžným 1 USD progresivním jackpotem.

A přitom to celé začalo tak nenápadně. Do casina MGM Grand bylo nainstalováno ve dny své největší slávy na padesát výherních automatů typu Lion’s Share, jenž po odsloužení svého časem skončily v propadlišti dějin, až na jediný, na němž již více než dvacet let nikdo nevyhrál jackpot.

Výherní automat MGM Lion's Share s Progressive Jackpotem

Možná si právě říkáte, proč ho tam vlastně nechal majitel casina tak dlouho, nicméně zde je odpověď velmi prostá: předpisy. Jelikož Las Vegas spadá pod Nevadu, platí zde zákon, v jehož rámci může být stroj nahrazen jiným nejdříve až poté, co se vydá z našetřeného jackpotu (jmenovitě to musí být nejméně 75 % vložené částky).

Poslední výherní automat svého typu láká mnohem více lidí nežli automaty obyčejné a to je samozřejmě hlavní důvod, proč je prakticky neustále v obležení zástupů návštěvníků (ze zde se nalézajících 1900 automatů na patře je to jasná jednička), jelikož každý z hráčů, jenž jde kolem, má přirozeně sklony si do něj hodit aspoň jeden čtvrťák, vždyť štěstěna je tak vrtkavá a může sednout klidně právě na ně!

Výherní automat MGM Lion's Share s Progressive Jackpotem detail

Kultovní výherní automat má dokonce i své stránky na Facebooku a účet na Twitteru (s popiskou „Tracking the MGM Lion’s Share – the progressive slot machine that still hasn’t hit!“). A je dozajista sledován i dalšími sociálními sítěmi.

MGM Lion’s Share je výherní automat skromné (až strohé) konstrukce vybavený tradiční pákou po pravé straně. Mimochodem, povídá se i cosi o tom, že management je z výherního automatu již natolik zoufalý, že kdokoliv zde vyhraje, si bude prý moci kromě peněz odnést ideálně i automat samotný. Jenomže, roky běží, výherní automat stárne, jackpot stále tuční a jeho důchod je pořád kdesi v nedohlednu.

Jak vám jistě již nyní na 100 % došlo, nejstarší výherní automat na patře (pro zajímavost, vykazuje asi pětinásobný objem aktivity proti průměrnému kousku) zde ještě pořád je a i nadále zůstává, takže majitelem této částky se může stát absolutně kdokoliv, kdo se právě bude v Las Vegas vyskytovat. Za oné konstelace, že i vy tudy máte cestu, za ním rozhodně radíme zavítat a zalovit v kapse!

Výherní automat MGM Lion's Share zblízka

Někteří pravidelní návštěvníci se též nechali slyšet, že řada z nich má k MGM Lion’s Share za ta léta vybudovaný osobní, ba přímo citový vztah a mluví na něj při hře jako na starého kamaráda.

: posted in Novinky 1 komentář

One Response to “Výherní automat MGM Lion’s Share v Las Vegas s rekordně vysokým jackpotem 2,3 milionu USD stále nezdolán”

Leave a Reply