Vyhrajte podíl z patnácti tisíc EUR na výherním automatu Apollo Rising

Společnost IGT v těchto dnech nejenom uvedla nový a atraktivní výherní automat pod jmenovkou Apollo Rising, ale navíc k němu i přidala jednu nesmírně lákavou cenu. Tedy spíše přesněji, celou řadu lákavých cen, z nichž můžete jednu relativně snadno získat i vy.

Logo akce vyhrajte podíl z patnácti tisíc EUR na výherním automatu Apollo Rising

Co je zač výherní automat Apollo Rising?

Kdybychom měli začít pár slovy na téma „výherní automat Apollo Rising a jeho vlastnosti“, tak vedle jeho oficiálního vypuštění v těchto dnech (této narážce jsme opravdu nemohli odolat), musíme hned úvodem jedním dechem naznačit, že jde samozřejmě o model vesmírný. A ten nabízí pět válců, osm linií vysoké herní pole a celou stovku linií výplatních. Zahrát si na něm smíte naprosto všude – na starých dobrých desktopech, stejně jako na libovolném z mobilních gadgetů (tablety nebo klidně i chytré mobilní telefony).

Asi tím nejdůležitějším symbolem je zde Wild, který v případě přesného zásahu expanduje tak, aby postupně zakryl celý otáčivý buben. A co to znamená pro vás? Přirozeně a jednoznačně věci pozitivního rázu – aktivuje to totiž výherní funkci Rising Respin. Standardně si během ní polepšíte o jeden jediný re-spin, ale můžete si jich tady chytit klidně až celkem trojičku najednou (opět to musí být ale pochopitelně Wildy).

Za oné konstelace, že se k online výhernímu automatu Apollo Rising dostanete ještě před koncem 31. května 2015, můžete díky němu vyzískat dokonce ještě i nějakou tu lákavou finanční cenu. A jak přesně to funguje? Odměna činí v úhrnu patnáct tisíc GBP a vy dostanete za každých deset GBP prosázených právě na tomto výherním automatu jeden výherní los. Omezení zde žádné není. Zkrátka kolik prosázíte, na tolik výherních losů posléze máte i od IGT nárok a o to více si zvyšujete svoje šance si odsud i něco odnést.

Ceny jsou tady v rozmezí deset až sto GBP a je jich dobrá pětistovka, takže šance zvítězit je velmi vysoká. Tah proběhne přesně k prvnímu červnovému dni (1.6.2015). Ale o svoje finanční nároky se zde určitě nemusíte bát, protože všichni šťastní výherci budou telefonicky nebo e-mailem upozorněni na jejich štěstí ve hře.

V jakých online casinech se soutěž odehrává?

Celá promoční akce se přirozeně netýká pouze jediného casina, ale hned celé řady zároveň. Běží třeba na Sky Vegas Casinu. A když už jsme o něm začali, musíme připomenout, že tento poskytovatel online hazardu vítá nové hráče částkou deset GBP zcela zdarma. Pak tu máme i dvěstěprocentní Match Bonus a to až do výše jeden tisíc GBP. Je to trochu matoucí, ale vlastně velmi prosté: pokud sem tedy vložíte namátkou přesně pět stovek, dostanete tisícovku k tomu od casina do hry na revanš jako bonus. A najdete u nich třeba hry od takových firem jako jsou kupříkladu takový WMS, Novomatic, IGT, NetEnt nebo Blueprint Gaming. Mimo jiné samozřejmě.

Sky Vegas Casino ale v žádném případě není jediným místem, kde se něco podobného děje. Zaběhnout si za touto soutěží smíte klidně třeba i do Mr Green Casina. Když se rozhodnete, že zavítáte zrovna sem, určitě to pro vás nebude špatná volba. Nakonec, pět GBP zcela zdarma mluví jistě za všechna slova… Pak tu máme i stoprocentní Match Bonus a to až do výše sto GBP. Na Mr Green Casinu si ale taktéž pochopitelně smíte zahrát i na jiných online výherních automatech, nežli je právě a jen Apollo Rising. Je jich tu již hodně přes tři stovky, přičemž zahrnují firmy IGT, NetEnt, Microgaming, NextGen Gaming atd. To logicky naznačuje, že se sem můžete těšit třeba na výherní automaty Stickers od NetEntu nebo na model Psycho pocházející zase pro změnu z dílen NextGen Gamingu.

Leave a Reply